Servis Talep Edin
05375104630     0537 510 4630 Mobil 7/24     Servis Talep Edin
 KombiTeknik Servisi
  Pozitif Teknik
bir Pozitif Mühendislik Kuruluşudur
Pozitif Mühendislik

Kapaklı Ariston Kombi Servisi

Kapaklı Ariston kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Ariston kombi servisinde.

Hizmet Bölgeleri - 19 Mayıs 2020 Salı, 12:39

Pozitif Mühendislik

Kapaklı Ariston Kombi Servisi

Ariston firması ısıtma ve soğutma sektöründe yapmış olduğu atılımlarla adından fazlasıyla bahsettirmektedir. Yurtdışından gelen Ariston kombiler ülkemizde nihai son tüketicinin dikkatiyle beraber tercih edillmiştir. Kombinizi herharngi bir servise emanet etmek yerine Kapaklı Ariston kombi servisine emanet etmeniz daha yerinde olacaktır. Kadromuz işinde başarılı uzman ve yetenekli personelden oluşmakta ve yaşanılan sıkıntılara kesin çözüm olanakları sunabilmektedir.Kapaklı şubemizde Ariston kombinizin dilinden anlayan kaliteli servis elemanlarından oluşmaktadır. Kapaklı'da günün her saati yardımınıza hazır olan Ariston kombi servisi ulaşıldığı her anda tarafınızla ilgiyle alakadar olacaktır. Eski veya yeni farketmeksizin bütün Ariston marka kombileriniz için Kapaklı servisimize başvurabilirsiniz.

Yılın her günü tatil günü farketmeksizin çalışan Kapaklı Ariston kombi servisi ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olarak güven ve huzur içerisinde gündelik hayatınızı devam ettirmenizi amaçlamaktadır. Yoğun çalışma sonucu arızalanan veya hata kodu veren kombileriniz için telefon desteği almak için bizleri arayabilirsiniz.

Özellikle kış aylarında sık kullanım dolayısıyla kombiler arızalanabilir. Arızalan kombi hem ısınma hemde sıcak su ihtiyacınızı kısıtlar. Kombilerin ekranında bakabileceğiniz arıza kodu ile alakalı yapacaklarınız sınırlıdır. Buna örnek verecek olursak ekranda okudunuğunuz arıza kodlarıyla beraber kendi çapınızda yapacağınız müdahaleler mevcuttur. Bunların başlıcaları kombiye reset atılması,gaz vanasının kontrolü,tesisat vanalarının kontrolü v.b. Hala çözemediğiniz hata kodu için Kapaklı Ariston kombi servisi ile iletişime geçmelisiniz. Aksi bir durumda daha büyük arızalara sebebiyet verebilirsiniz.

Kapaklı Ariston Kombi Tamiri  

Beklenmedik anda arızalanan kombilerinizin eski çalışma ve performansına gelmesi için Kapaklı Kombi servisimizden destek almasınız. Size zamandan tasarruf ettirecek şekilde hızlı ve kalıcı çözümler sunarak Kapaklı Ariston kombi tamir işleminizi yapacağız. Size en yakın gezici servisimizle irtibata geçerek hangi marka ve model olursa olsun Kapaklı kombi tamir desteğini alabilir ve Ariston kombinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yapılan arıza işlemlerinin sonunda yaptığımız her işe 1 YIL garanti vererek arkasındaki duruşumuz müşterilerimiz tarafından takdirle ve teşekkür ile karşılanmaktadır. Kullanmış olduğumuz veya tamir ettirilen yedek parçalarımızda da 1 YIL garanti verilmektediir. 

Almış olduğunu Kapaklı Ariston kombi tamiri hizmetinden sonra size verilen servis formu ile yapılan işi vakti ve zamanıda tarafınıza bir nüsha verilerek tamamlanmaktadır. Yaptığımız işin güven ve kalite gerektirdiğini biliyor ve bu mantalitede kendimizi yenilemeye devam ediyoruz.

Neden Kapaklı Ariston Kombi Servisi Pozitif Teknikten Hizmet Almasınız?

Öncelikle kombi servisliği sektöründe müşteri memnuniyetini hedef  alarak çalışan ve her geçen gün kendini ve ekipmanlarını yenileyen bir firmayız.Kombiyle alakalı bütün çözümleri yani (bakım,onarım,yedek parça,tamir,kombi değişim) hizmetlerinin tamamını en makul fiyatlarla bizden alabilirsiniz. Tarafımıza sormadan yaptıracağınız her hizmetin sonunda yeni teknik servis arayışlarına girmeniz kaçınılmaz olacaktır. Size yılın 365 günü hizmet verecek olan servisimiz her an güvende olmanızın teminatı olacaktır. Dilediğiniz her an bize ulaşabileceğiniz kanallardan Kapaklı Ariston kombi servisini arayarak veya servis talep formumuzu doldurarak hizmet talep edebilirsiniz. Ayrıca yıl içerinde yapmış olduğumuz kampanyalardan istifade etmek istiyorsanız yazının altında bulunan sosyal medya kanallarımızı takipte kalın.

 

Bu içerik 1014 defa okunmuştur.

Güncelleme : 19 Mayıs 2020 Salı, 12:45İÇERİĞE AİT DİĞER GÖRSELLER
Kapaklı Ariston Kombi Servisi
Kapaklı Ariston Kombi Servisi İsimli Konuyu Nasıl Buldunuz?
Kapaklı Buderus Kombi Servisi

Kapaklı Buderus Kombi Servisi

Kapaklı Buderus kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Buderus kombi servisinde.

daha fazla..Kapaklı Bosch Kombi Servisi

Kapaklı Bosch Kombi Servisi

Kapaklı Bosch kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Bosch kombi servisinde.

daha fazla..Kapaklı Baymak Kombi Servisi

Kapaklı Baymak Kombi Servisi

Kapaklı Baymak kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Baymak kombi servisinde.

daha fazla..Kapaklı Ariston Kombi Servisi

Kapaklı Ariston Kombi Servisi

Kapaklı Ariston kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Ariston kombi servisinde.

daha fazla..Şimdi Arayın
7/24